Nove težave za Real – Marcelo bo izpustil Madrileno

La liga 27. Sep 201810:35 > 10:37
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Levi bočni branilec Real Madrida Marcelo bo zaradi poškodbe mečne mišice skoraj zagotovo izpustil sobotni mestni derbi z Atleticom.

Brazilec se je poškodoval v zadnjih minutah sredinega obračuna proti Sevilli. Ob trku je začutil bolečino v mečni mišici, a je tekmo kljub poškodbi odigral do konca, saj je trener Reala Julen Lopetegui že pred tem opravil vse tri menjave.

Uradne objave o njegovi poškodbi pri Realu sicer še niso podali, več pa bo znanega po natančnejših zdravniških pregledih. Španski mediji medtem poročajo, da 30-letnik skoraj zagotovo ne bo zaigral na sobotnem mestnem derbiju proti Atleticu (20.30 na Sportklub 1).

Lopeteguija tako čaka težko delo, saj je Marcelo skoraj nezamenljiv člen udarne enajsterice Real Madrida. V ekipi kraljevega kluba ni niti enega pravega levega bočnega branilca, ki bi lahko zamenjal Marcela, zato bo v njegove čevlje najverjetneje stopil vsestranski Nacho.