Pique: Vem, da bi številni želeli, da sem slab

La liga 8. Okt 20189:56 > 9:56
Mike Ehrmann, Getty Images

Branilec Barcelone Gerard Pique meni, da ga številni ne marajo in se iskreno veselijo njegovega neuspeha.

Valencia in Barcelona sta se na zadnji tekmi 8. kroga La lige razšla brez zmagovalca (1:1). Netopirji so povedli že v drugi minuti, ko je bil natančen Ezequiel Garay, končni izid pa je v 23. minuti postavil Lionel Messi.

Vem, da bi si številni želeli, da sem slab ali da mi ne gre dobro. Morali bi uživati, da pridejo iz sence in uživajo na soncu,” je po osvojeni točki dejal Gerard Pique in dodal: “Ko prejmemo gol, je krivda vedno moja. Tega ne menijo samo v Madridu, vem, da je to splošno menje.”

Barca je z remijem padla na drugo mesto, kjer ima točko zaostanka za vodilno Sevillo in enak izkupiček kot tretji Atletico Madrid.