Real sedaj vsaj za mesec dni ostal še brez Varana

La liga 30. Okt 201814:21 > 14:23
Getty images Europe

Potem, ko je Real Madrid ostal brez dosedanjega trenerja je sedaj klub sporočil, da se je poškodoval še branil galaktikov Raphael Varane.

Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Težavam Reala ni videti konca. Prav za vse pa je kriva Barcelona, ki je najprej Real doma visoko razbila, zaradi te tekme je službo izgubil tudi trener Julen Lopetegui. Sedaj pa so iz kluba sporočili še, da se je ravno na tej tekmi poškodoval osrednji branilec Raphael Varane, ki si poškodoval aduktor desne noge.

Iz zelenic naj bi bil po prvih podatkih odsoten dober mesec dni. Pri galaktikih pa bo imel začasni trener Santiago Solari veliko težav s sestavo ekipe v obrambi, saj se je Francoz na seznamu poškodovanih pridružil dvema branilcema Marcelu in Daniju Carvajalu, poškodovan pa je tudi Mariano Diaz.