Kitajci po Paulinhu še po Malcoma

La liga 6. Dec 201816:36 > 16:38
David Ramos, Getty Images

Kitajski gigant Guangzhou Evergrande ima na radarju novo tarčo s Camp Noua. Svoje vrste želijo okrepiti z Malcomom.

David Ramos, Getty Images Sport

Guangzhou Evergrande je letos končal Kitajsko Superligo na drugem mestu. To je tisti klub, ki je Barceloni speljal Paulinha, kar pa očitno še ni dovolj. Azijski klub je ves čas v iskanju novih talentov, raje mladih, da si začne ustvarjati bazo in dvigniti nivo kitajskega nogometa, s čimer bi povečali zanimanje in gledanost. So finančno močni in brez sramu vabijo mlade talente z mamljivimi ponudbami. Po zadnjih informacijah Goal.com poroča, da želijo v svoje vrste pripeljati Malcoma Oliveiro, ki je šele poleti prestopil v Barcelono za 41 milijonov evrov.

Fabio Cannavaro, trener kitajske ekipe, je potrdil ponudbo za Brazilca. Isti vir informacij še trdi, da se prav tako zanimajo za Daduja, napadalca Palmeirasa.

Andre Cury, agent Daduja in predstavnik Barce v Južni Ameriki, je oseba, ki stoji za temi ‘operacijami’, saj ima močne zveze s kitajski klubom.

Brazilca bi se pridrižila štirim, ki so že del zasedbe Guangzhoua: Paulinho, Anderson Talisca, Alan in Ricardo Goulart.