Courtois: "Cristiano je nezamenljiv, toda…"

La liga 23. Dec 20188:55 > 8:55
Denis Doyle, Getty Images

Vratar Real Madrida Thibaut Courtois je svoje soigralce pozval, naj skušajo v tekoči sezoni, po odhodu prvega zvezdnika ekipe, doseči več zadetkov.

Včeraj je Real postal svetovni klubski prvak, potem ko so savdijski Al-Ain ugnali s 4:1. Najboljša strelca v tej sezoni za “beli balet” sta Karim Benzema z 11 goli in Gareth Bale z desetimi.

Cristiano Ronaldo je nezamenljiv, enostavno človek težko pozabi vse to, kar je storil za klub, a zdaj ga ni več in napočil je čas, da gole dosegajo ostali, kot je recimo to v polfinalu storil Bale. Če nam to uspe, potem nam ne bo nič manjkalo,” je bil kritičen Belgijec.

Madridčani so na lestvici la lige trenutno četrti, imajo osem točk zaostanka za vodilno Barcelono in tekmo manj, naslednje srečanje prvenstva pa bodo 3. januarja odigrali proti Villarealu.