Barca zanika: "Ni dogovora z Rabiotom"

La liga 30. Dec 201817:39 > 17:48
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Španska prvakinja Barcelona je zanikala vest o dogovoru glede prihoda francoskega zveznega igralca Adriena Rabiota iz PSG-ja.

23-letni Rabiot ima pogodbo s PSG-jem do konca sezone, a je že nekaj časa znano, da je ne bo podaljšal. Na veliko se je govorilo in pisalo, da bo francoski reprezentant okrepil Barcelono, a so to pri katalonskem velikanu zanikali, da do tega za zdaj ne bo prišlo.

Klub iz Camp Noua je glede dogovora z Rabiotom izjavil, da je dvakrat vzpostavil kontakt s Parižani v zvezi z omenjenim nogometašem, a ne gre za nič formalnega.

Francoski mediji so poročali, da je Barcelona s tem, ko se je poskušala dogovoriti z Rabiotom brez vedenja PSG-ja, kršila pravila tržišča z nogometaši, a so Katalonci to zanikali.

Barcelona s PSG-jem ali katerimkoli drugim klubom posluje na osnovi transparentnosti,” so zapisali v izjavi pri Blaugrani.