Morata že v Madridu, oblekel bo dres Atletica

La liga 24. Jan 201914:15 > 14:35
Clive Rose/Getty Images

Napovedana veriga prestopov treh napadalcev se bo kot kaže kmalu sklenila. Chelsea in AC Milan sta že potrdila prihoda Gonzala Higuaina in Krzysztofa Piateka, v iskanje novega delodajalca pa je bil prisiljen še Alvaro Morata, ki se vrača v Madrid. Oblekel bo dres Atletica.

Vsi španski in angleški mediji poročajo, da je prestop že dogovorjen in da se Alvaro Morata zagotovo seli na stadion Wanda Metropolitano. Od potrditve prestopa ga ločijo le še zdravniški pregledi.

S tem prestopom se bo zaključila veriga prestopov na relaciji AC Milan – Chelsea – Atletico Madrid, prav vsak klub pa je zdaj pripeljal novega napadalca.

Atletico naj bi se do konca januarja rešil še Kalinića, ki naj bi se preselil v Betis, Morata pa bo, če bo našel strelsko formo, zagotovo velika okrepitev za colchonerose.

Španski napadalec, tudi nekdanji član Real Madrid, je v tej sezoni za Chelsea na 24 tekmah zabil devet golov.