Real Madrid zanesljivo preko Espanyola

La liga 27. Jan 201919:21 > 19:22

Real Madrid je z odliko opravil gostovanje pri Espanyolu. Galaktiki so predvsem po zaslugi odličnega prvega polčasa na koncu slavili s 4:2.

Real Madrid je danes na gostovanju pri Espanyolu deloval zelo dobro. Baletniki so že v prvem polčasu nasprotniku nasuli kar tri zadetke. Karim Benzema je začel že v 4. minuti in zaključil v 45. minuti. Nov gol je prispeval tudi Sergio Ramos, ki je dosegel prelep zadetek z glavo po podaji Modriča. Edini gol v prvem polčasu za domače je zabil Leo Baptistao.

V drugem polčasu je najprej Gareth Bale z lepim preigravanjem povišal na 4:1 v 67. minuti in tekma se je zdela odločena vse do 72. minute ko je rdeče videl Varane. Espanyol je zadel v 82. minuti in ohranil nekaj malega upanja, vendar rezultat se do konca tekme ni več spremenil.