Real odpustil svojega trenerja zaradi kritik igralcev

La liga 1. Mar 201913:44 > 14:07
Denis Doyle/Getty Images

Trener ekipe Reala do 18. let Alvaro Benito je dobil odpoved s strani predsednika kluba Florentina Perez, ker je kot komentator na televiziji javno kritiziral nogometaša iz prve ekipe madridskega Reala.

V sredo je Real na domačih tleh doživel visok poraz na povratni tekmi kraljevega pokala proti Barceloni s 3:0. Zanimivo pa je bilo tudi dogajanje po tekmi, saj je trener mladinske ekipe do 18. let Alvaro Benito ostal brez službe, ker je bil kot strokovni komentator na tekmi med El Clasicom preveč kritičen na račun Casemira in Tonija Kroosa.

Problem Reala je, ker ima igralce, kot denimo Casemira, ki ne bi smeli igrati niti minute. Prav tako Kroos. Če veter piha v njegovo smer, je fantastičen, v nasprotnem primeru pa ne,” je bil direkten nekdanji nogometaš Reala.

Te besede pa so kaj hitro prišle na uho predsedniku kluba Florentinu Perezu, ki pa pretirano ni razmišljal in odpustil 42-letnika.

Jutri ob 20:45 bo na SK1 na sporedu še prvenstveni El Clasico na Santiagu Bernabeu.

Sportklub Slovenija