Barca po preobratu odpravila Rayo za 19. zmago

La liga 9. Mar 201920:27 > 20:29
Alex Caparros Getty Images Sport

Nogometaši Barcelone so na Camp Nou prišli do 19. zmage v sezoni, potemo ko se v obračunu 27. kroga La lige po preobratu odpravili Rayo Vallecano s 3:1.

Alex Caparros, Getty Images

Povezano

Barcelona je do novih treh točk prišla na zanimivem obračunu pred svojimi gledalci. Povedli so gostje v 24. minuti prek Raula de Tomasa, tik pred koncem prvega polčasa pa je izid poravnal Gerard Pique, ki se je odlično odzval po prostem strelu Lionela Messija.

Katalonci so do vodstva prišli po slabi uri igre, ko je iz bele točke zadel Messi. Za Argentinca je bil to gol številka 200, ki ga je za Barcelono dosegel na sobotni dan.

Piko na i novi zmagi Barcelone je po podaji Ivana Rakitića postavil Luis Suarez.

Barcelona ima na prvem mestu na lestvici La lige 63 točk, sedem več od madridskega Atletica, Rayo je na predzadnjem 19. mestu.