Jese poskrbel za tri točke Betisa, Celta v težavah

La liga 10. Mar 201914:00 > 14:04
Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

Nogometaši Real Betisa so na tekmi 27. kroga španske La Lige z 1:0 ugnali Celto iz Viga.

V prvem polčasu zadetkov nismo videli. Betis je bil več pri žogi, a premoči ni znal kronati z zadetkom. Celta je bila tekom celotnega obračuna zelo nekompaktna, v napadu pa povsem nenevarna. Gostitelji so ostali brez prave priložnosti, tekmo pa je v 80. minuti odločil Jese Rodriguez.

Najprej je sicer sprožil Tello, domači vratar Ruben Blanco pa je žogo odbil le do Jeseja, ki je prišel do svojega prvega gola po dobrem letu in pol.

Celta še petič zapored ni zmagala, kar pomeni, da jo čaka oster boj za obstanek. Trenutno je s 25 točkami na 17. mestu. Betis ima na svojem računu 39 točk in na šestem mestu za petim Alavesom zaostaja za dve točki.

Oglejte si rezultate in trenutno lestvico La Lige.