Zidane: Varane ne sme zapustiti Reala

La liga 3. Apr 201911:11 > 11:28
Getty Images/Alexander Hassenstein

Trener Real Madrida Zinedine Zidane je dejal, da iz svojega moštva ni pripravljen izpustiti Raphaela Varana, pa čeprav si francoski branilec želi poiskati novo sredino.

Kot smo že pisali, je francoski obrambni steber madridskega Reala Raphael Varane upravi kluba iz španske prestolnice sporočil, da želi na koncu sezone zapustiti klub in kariero nadaljevati v Premier ligi, ker bi to predstavljalo nov izziv v njegovi karieri.

Po poročanju španskega medija AS, je francoski nogometaš Raphael Varanejezen na Real, zamera pa se vleče že od lani, ko mu po osvojitvi naslova svetovnega prvaka s Francijo v klubu niso pripravili nikakršnega sprejema. Nič takšnega, če Real ne bi pripravil veličastnega sprejema za Luko Modrića, ko je ta prejel nagrado za najboljšega nogometaša na svetu.

Glavni trener Reala Zinedine Zidane pa se ne želi posloviti od svojega rojaka: “Ne želim si madridskega Reala brez Varana. Je še zelo mlad, a za nas igra polnih osem let. Odlično opravlja svoje delo. Mislim, da te govorice nimajo zveze s tem, kaj se dogaja v klubu. Vsak nogometaš se v neki točki v karieri znajde v takšnem položaju. Lahko rečem le, da Varane iz dneva v dan napreduje in da je pomemben del naše ekipe.”