Zmaga brez vrednosti: Espanyol Oblaku nasul tri zadetke

La liga 4. Maj 201918:11 > 18:12
Alex Caparros Getty Images Sport

Na tekmi brez rezultatskega značaja je Espanyol v 36. krogu španske La lige pred svojimi gledalci s 3:0 odpravil madridski Atletico, za katerega je Jan Oblak branil celotno srečanje.

Espanyol se je v 36. krogu La lige veselil 12. zmage v sezoni, medtem ko je madridski Atletico doživel šesti poraz.

Ekipa iz Barcelone je povedla v sodnikovem podaljšku prvega polčasa, ko je Jana Oblaka premagal soigralec Diego Godin.

V 52. minuti je prednost domačih podvojil Borja Iglesias, ki je v polno meril tudi v 89. miuti iz bele točke.

Atletico kljub porazu ostaja na drugem mestu pri 74 točkah, Espanyol pa na osmem mestu s 47 točkami.

V predzadnjem krogu bo Atletico gostil Sevillo, Espanyol pa čaka gostovanje pri Leganesu.