Godin se je poslovil od Atletica: To je moj dom

La liga 7. Maj 201914:23 > 14:24
Angel Martinez/Getty Images

Urugvajski branilec Diego Godin je uradno potrdil, da po tej sezoni zapušča Atletico Madrid.

Godin je slovo potrdil na torkovi čustveni novinarski konferenci na stadionu Wanda Metropolitano.

Nervozen sem. Rad bi se vsem zahvalil,” je začel Godin in nadaljeval: “To so moji zadnji dnevi v Atleticu. To je bil moj klub, moj dom. Tukaj sem preživel krasna leta. Dozorel sem kot igralec in kot oseba. To je zaenkrat najlepše obdobje v mojem življenju. Ponosen sem, ker sem postal del Atleticove zgodovine.

Urugvajski reprezentant je colchonerose okrepil leta 2010 in od takrat za klub odigral 387 tekem. V španski prestolnici se je razveselil naslova v La Ligi, evropski ligi, Atletico pa je z njim na zelenici slavil še v španskem pokalu in superpokalu.

Poslavljamo se od legende,” je čustveno dejal predsednik kluba Henrique Cerezo in nadaljeval: “Kjerkoli boš igral v prihodnje, ti Atletico želi vso srečo. Mi smo tvoja družina in ta stadion je tvoj dom.

Nogometni svet pričakuje, da se bo Diego Godin poleti preselil v Inter iz Milana.