Navas zapušča Madrid

La liga 13. Maj 201916:06 > 16:09
Shaun Botterill, Getty Images Sport

Real Madrid je sporočil svojemu vratarju Keylorju Navasu, da za prihodnjo sezono nanj ne računa več.

David Ramos, Getty Images

Keylor Navas preživlja svoje zadnje trenutke v vlogi vratarja Real Madrida. Kot poroča Jugones in potrjuje Marca, je kraljevi klub Kostaričana obvestil, da v naslednji sezoni nanj ne bo več računal, zato naj si poišče drug klub.

Tako se je odločil Zinedine Zidane konec prejšnjega tedna, kar je vratarja precej prizadelo, ker je še vedno upal, da bo lahko ‘tekmoval’ s Courtousom za mesto med vratnicama. A francoski strokovnjak je jasno povedal o svojih namenih z Realom. Čeprav se je Zidane vedno postavil za Navasa, je v tem primeru povedal, da tukaj ni več kaj storiti, in da je odločitev dokončno sprejeta. Keylor je prost in mora oditi.

Tako stojijo stvari in v nedeljo ob 12h bo Keylor Navas igral svojo zadnjo tekmo v dresu Belega baleta, zanimivo, proti Betisu, prav tisti ekipi, proti kateri je ‘že igral svojo poslovilno tekmo za Real’, če bi se avgusta 2015 stvar z De Geo iztekla po načrtih. Tokrat ni morebitnih spodrsljajev in Kostaričan se bo hočeš nočeš moral posloviti od Real Madrida.