"Kam gre Griezmann? Briga me, tudi Cholo je razočaran!

La liga 16. Maj 20196:25 > 6:29
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Predsednik Atletica iz Madrida Enrique Cerezo ni skrival razočaranja po odločitvi Antina Griezmanna, da na koncu sezone zapusti klub iz španske prestolnice.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Francoski reprezentant in napadalec Atletica iz Madrida Antoine Griezmann je po petih letih v španski prestolnici odločen, da poleti zapusti klub. Poslal je čustveno sporočilo navijačem in tudi sam potrdil, da je njegov odhod neizbežen.

Klub iz stadiona Wanda Metropolitano, kjer bo letos potekalo finale Lige prvakov, bo z njegovo prodajo zaslužil okoli 100 milijonov evrov.

Povezano

Prvi človek kluba iz Madrida, predsednik Enrique Cerezo, je novinarjem zaupal, da je poleg njega razočaran tudi glavni trener Diego Simeone: “Bolj sem razočaran kot pa jezen. Antoine je imel svetlo prihodnost pri Atleticu v smislu naslovov in zmag. Spoštujem njegovo odločitev. Zaželel si je, da odide in ni bilo možnosti da ga prepričamo nasprotno. Njegov novi klub? Ne vem, briga me. Zaenkrat nismo dobili nobene ponudbe. Želim, da Griezmann v novem klubu najde srečo in da bodo z njim ravnali kot smo mi,” je dejal predsednik Atletica.

Kako je Simeone sprejel njegovo odločitev: “Diego je razočaran, tako kot vsi ostali.”