Ramos lahko odide, a ne bo poceni

La liga 29. Maj 201911:17 > 11:20
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Madridski Real bo kapetanu dovolil oditi zgolj in samo v primeru odškodnine, ki bi znašala približno 100 milijonov evrov.

Španski mediji so v prejšnjih dneh zapisali, da je kapetan kraljevega kluba v sporu s predsednikom Florentinom Perezom. Pred dvema dnevoma je predsednik kraljevega kluba tudi potrdil, da si Sergio Ramos želi brez odškodnine zapustiti Madridski Real.

Dejal je: »Ramos in njegov agent sta prišla v mojo pisarno ter mi povedala, da imata odlično ponudbo iz Kitajske, toda glede na pravila v Kitajski ligi, klub, ki se zanima zanj ne more plačati odškodnine. Kaj naj bi jim dejal? To je nemogoče. Klub, kot je Real ne sme pustiti kapetana ekipe, da odide brez odškodnine. Kakšen primer bi bil to za ostale?«

Reprezentant Španije ima na mizi dve ponudbi. Predvideva se, da ena prihaja iz Anglije.

Sergio Ramos je sicer v Madrid prišel leta 2005 iz Seville. Skupno je za kraljevi klub igral na 606 tekmah in dosegel 84 zadetkov. Pogodba mu sicer poteče leta 2021.