Sevilla poskrbela še za eno okrepitev

La liga 3. Jul 201911:26 > 11:30
Aitor Alcalde/Getty Images

Dan potem, ko je za Sevillo podpisal Luuk de Jong se je klubu pridružil tudi mladi francoski branilec.

Govora je o 20-letnemu Julesu Koundeju, ki je trenutno član francoskega Bordeauxa. Sevilla bo za branilca odštela 25 milijonov evrov. Kounde je podpisal pogodbo za pet let potem, ko je danes opravil zdravniški pregled.

S tem pa se nakupi pri Sevilli kot kaže še niso končali. V naslednjih dveh dneh naj bi se klubu pridružil Lucas Ocampos, krilni napadalec, ki je trenutno član Marseille-a. Andaluzijski klub naj bi zanj odštel 18 milijonov evrov.

Pri Sevilli so zaenkrat pred začetkom letošnje sezone v klub že pripeljali Moanesa Daboura iz Salzburga za 15 milijonov evrov, Diega Carlosa iz Nantesa za 15 milijonov evrov, Joana Jordana iz Eibarja za 14 milijonov evrov, Luuka de Jonga iz PSV-ja za dobrih 12 milijonov evrov ter Maximiliana Wöberja iz Ajaxa za 10 milijonov evrov.