Agent Garetha Balea: Zidane nikoli ni maral Garetha

La liga 28. Jul 201917:20 > 17:24
Handout/UEFA via Getty Images

Agent Garetha Balea je razkril odnos med svojim klientom in njegovim trenerjem.

“Poglejte, enostavno je: Zinedine pač ne mara Garetha. Odnos med njima sploh ne obstaja in niti nikoli ni obstajal” je po besedah španskega časnika El Mundo Deportivo dejal agent valižanskega nogometaša Jonathan Barnet.

Številni svetovni mediji so pretekle dni poročali, da je Bale blizu prestopa v Jiangsu Suning. Kitajski klub je bil Valižanu pripravljen ponuditi triletno pogodbo, ki bi mu navrgla 22 milijonov evrov na sezono.

Kraljevi klub je brez navedenega razloga danes zaustavil prestop svojega nogometaša na Kitajsko.

Gareth Bale je iz Tottenhama v Real prestopil leta 2013. V prejšnji sezoni je za beli balet v vseh tekmovanjih zbral 42 nastopov, na katerih je dosegel 14 zadetkov in prispeval 7 asistenc.