Navas si želi oditi, Real v lovu na novega vratarja

La liga 22. Avg 201913:34 > 13:42
Alex Livesey/Getty Images

Vratar Real Madrida Keylor Navas se je dokončno odločil in vodstvo kraljevega kluba spravil v neugoden položaj. Zvezdnik Madridčanov se ne želi sprijazniti z vlogo drugega vratarja, zato je zahteval prestop.

Reprezentant Kostarike je prepričan, da si zasluži mesto prvega vratarja, s tem pa se ne strinja trener Reala Zinedine Zidane.

Navas je bil že v prejšnji sezoni v senci Courtoisa, ki bo tudi v tej prvi vratar kraljevega kluba. Poleti leta 2018 sta ga lovila Manchester United in PSG, ki pa v Madrid nikoli nista poslala uradne ponudbe.

Pri Realu je po Navasovi odločitvi prišlo do majhne panike, saj je do konca prestopnega roka le še nekaj dni, Madridčani pa si ne morejo privoščiti, da bi sezono začeli z le enim vratarjem.

Španski mediji so prepričani, da bodo pri Realu skušali poiskati kakšnega veterana, s katerim bi podpisali enoletno pogodbo, od naslednje sezone naprej pa bosta v Madridu tudi Luca Zidane in Andriy Lunin, ki bosta v tej sezoni izkušnje nabirala na posojah.