Pepe po koncu sezone na Kitajsko

La liga 25. Jan 201713:26 > 13:39
Denis Doyle, Getty Images Sport

Portugalski osrednji branilec, tako so se razpisali španski mediji, po koncu sezone zapušča špansko prestolnico in se seli na Kitajsko, kjer bo postal član kluba Hebei Fortune.

Portugalec bo po desetih letih zapustil klub, to pa bo storil ob koncu sezone, ko mu poteče pogodba z Realom. Pepe je sicer želel podaljšati sodelovanje s kraljevim klubom, a so mu vodilni ponudili zgolj enoletno podaljšanje pogodbe, s čimer pa se izkušeni branilec ni strinjal.

Španski mediji poročajo, da bo pred koncem svoje kariere Pepe svojo “srečo” preizkusil na Kitajskem, kjer bo po koncu letošnje sezone podpisal pogodbo z ekipo Hebei Fortune.

Pepe je k Realu prišel leta 2007, takrat pa je aktualni evropski prvak zanj Portu odštel kar 30 milijonov evrov.