"Od Hazarda ne moremo pričakovati, da bo kot Ronaldo!"

La liga 28. Avg 20192:52 > 2:52
Angel Martinez/Getty Images

Legendarni nogometaš Real Madrida Predrag Mijatović pravi, da Eden Hazard ne more doseči nivoja, na katerem je bil v kraljevem klubu portugalski zvezdnik Cristiano Ronaldo.

Belgijski zvezdnik Eden Hazard je v poletnem prestopnem roku prišel na Santiago Bernabeu iz Chelseaja, to pa je bil prestop, o katerem se je dolgo govorilo in pisalo, pa tudi iskanje nove sredine, ki jo je Hazard nekajkrat napovedal tudi sam.

Povezano

“Hazard je zelo dober nogometaš, o tem ni dvoma. On je celo eden najboljših v Evropi, a po mojem mnenju, ne smemo od njega pričakovati, da bo počel, to kar je pred njim v ekipi Reala Cristiano Ronaldo. To je nemogoče. Ni igralca, ki bi lahko igral, tako kot to počne Ronaldo,” je dejal legendarni igralec Reala Predrag Mijatović.

“Pritisk, ki ga čutite, ko oblečete dres kraljevega kluba je drugačen od vseh, ki obstajajo, ko igrate za Chelsea. Potrebujete čas, da se na to tudi privadite.”

Hazard v dresu Reala še ni zaigral, potem ko se je tik pred začetkom domačega prvenstva poškodoval.