Ronaldo: Valladolid se bo boril za ligo prvakov

La liga 26. Sep 201912:43 > 12:56
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Lastnik Real Valladolida Ronaldo se je razgovoril o dolgoročnih ciljih svojega kluba. V tej sezoni je glavni cilj obstanek, v bližnji prihodnosti pa igranje v elitni ligi prvakov.

V tem trenutku je glavni cilj obstanek v La Ligi. Če bomo med elito nekaj sezon, je povsem normalno, da se nato spustimo v boj za ligo prvakov. Trenutno je to nemogoče, a sanje so dovoljene,” je povedal Ronaldo, ki ima z Valladolidom velike načrte. V pripravi je tudi odkup in prenova stadiona.

Ves čas se pogovarjamo. Prepričan sem, da bo klub ves čas napredoval, temu pa mora slediti tudi infrastruktura. Naši trenutni stroški so le plače igralcev in vseh zaposlenih. Zavedamo se, da je stadion pomemben za vsak klub, zato to velja tudi za Valladolid. Najboljše bi bilo, če bi ga dobili zastonj, a se to ne bo zgodilo. Zorrilla ne bo zame, stadion je last ljudi iz Valladolida. Če ga bomo odkupili, bo prenova slednjega naše darilo za navijače. Najprej bi radi poskrbeli za slačilnice in kopalnice, ki niso na nivoju kluba iz La Lige.

Valladolid je po šestih tekmah s šestimi točkami na 14. mestu v La Ligi.