Puyol zavrnil Barco: Delam na drugih projektih

La liga 27. Sep 201911:45 > 11:47
Getty Images/Denis Doyle

Nekdanji kapetan Barcelone Carles Puyol je razkril, da so mu pri Barceloni ponujali eno izmed direktorskih funkcij, a je ponudbo zavrnil, ker se trenutno posveča drugim projektom.

Katalonci so legendarnemu branilcu ponujali mesto generalnega direktorja Barcelone, kar pa Puyola ni prepričalo, da bi se vrnil v svoj nekdanji klub. Za razliko od Patricka Kluiverta, Victorja Valdesa in Erica Abidala je Puyol zavrnil ponudbo.

Odločitev ni bila lahka. Vedno sem govoril, da bi se rad vrnil domov, a mi projekti, ki se jim trenutno posvečam, ne dovoljujejo, da bi se lahko povsem posvetil vlogi generalnega direktorja,” je zapisal 41-letni Španec.

Nekdanji branilec je celotno kariero preživel pri Barceloni, v dresu katere je debitiral leta 1999 in nato za klub igral vse do leta 2014.

Vse od upokojitve je Puyol povsem odmaknjen od nogometnega sveta.