Espanyol nadaljuje z nizanjem porazov

La liga 29. Sep 201914:11 > 14:13
Octavio Passos/Getty Images

Na prvi nedeljski tekmi 7. kroga La Lige je Valladolid v Barceloni z 2:0 premagal Espanyol, ki je v to sezono vstopil katastrofalno.

Gostje so povedli v 25. minuti, ko je Michel uspešno izvedel 11-metrovko. V drugem delu je Valladolid dosegel še dva gola. Prvi je bil zaradi ofsajda razveljavljen, končni rezultat pa je v 94. minuti postavil Oscar Plano.

Espanyol je od 65. minute naprej igral z deseterico, saj je rdeči karton dobil nekdanji član Valladolida, Calero Villa.

V ekipo Espanyola se je na tej tekmi po šestih mesecih odsotnosti vrnil Pablo Piatti, ki je manjkal zaradi poškodbe kolena.

Katalonci še naprej ostajajo edina ekipa v ligi brez zmage in brez doseženega gola na domači zelenici. Espanyol je s petimi točkami s sedmih tekem na 18. mestu. Valladolid z devetimi točkami drži deseto mesto.

Espanyol v naslednjem krogu čaka gostovanje na Mallorci, Valladolid pa se bo pomeril z Atletico Madridom.