"Novi" Iniesta obstal v B ekipi Barcelone

La liga 19. Okt 201921:36 > 21:38
Getty Images

Riqui Puig še ni dobil prave priložnosti v prvi ekipi Barcelone, čeprav ima strokovno vodstov katalonskega velikana o njem izjemno visoke mnenje in ga ne želi pustiti na kaljenje v nekoliko manjše klube.

Španski mediji celo pišejo, da Riqui Puig enostavno ne sme zapustiti Barcelone, kot je bilo v prvotnem načrtu. Praktično bi težko našli klub, ki si Puiga ne bi želel imeti v svojih vrstah. Mladeniča so po sijajanih igrah na pripravljalnih obračunih nekateri že oklicali za “novega” Andresa Iniesto, a zdi se, da bo preteklo še nekaj vode, preden bo sploh dobil pravo priložnost pri Barci.

Puig zaenkrat ostaja ključni člen Barcelonine B ekipe, Mundo Deportivo in ostali španski mediji pa so prepričani, da bi moral dobiti priložnost tudi v prvi ekipi, ki je na krilih zvezdniškega napadalnega tria Messi-Suarez-Griezmann brez večjih težav prišla do treh točk proti Eibarju.