Barcelona ponudila 15 milijonov za 17-letnika

La liga 7. Nov 201921:28 > 21:30
Charles McQuillan, Getty Images Sport

Talentirani napadalec Leipziga Karim Adeyemi se je znašel na radarju Barcelone. Katalonci bi bili zanj pripravljeni odšteti 15 milijonov evrov, poročajo španski mediji.

Karim Adeyemi je zanimiv tudi številnim ostalim evropskim velikanom. Ob Barceloni so zanimanj zanj pokazali tudi pri Liverpoolu in Arsenalu.

Adeyemi trenutno kot posojen nogometaš Leipziga nastopa za satelitski klub Salzburga, Liefering, ki nastopa v drugi avstrijski ligi. Pri Lieferingu si mimogrede prepotrebne izkušnje v članskem nogometu kot posojen igralec Salzburga nabira tudi slovenski dragulj Benjamin Šeško.

Mladi napadalec je v letošnji sezoni na desetih tekmah petkrat meril v polno in je standarni član nemških mladinskih selekcij, trenutno nastopa za U-18.