Peđa Mijatović – kaj je največja težava Reala?

La liga 20. Dec 20193:26 > 3:29
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Nekdanji nogometaši in športni direktor madridskega Reala Predrag Mijatović meni, da kraljevi klub že dolgo ni bil bliže zmagi proti Barceloni na Camp Nou.

Barcelona in Real Madrid sta se na sredinem obračun prvič po 17 letih razšla brez zadetkov. “Ko ima Benzema slab dan in igra ne steče … Prvič je bil evidenten izostanek Ronalda ali katerega drugega podobnega igralca v napadu. Z ‘ubijalcem’ v ekipi bi Madridani zmagali. Ne vem, kdaj bo imel Real takšno priložnost za zmago na Camp Nou,” je dejal Predrag Mijatović.

Nekdanji zvezdnik belega baleta je izpostavil še eno zelo zanimivo podrobnost. “Poglejte Barcelono. Če Messi ne doseže zadetka, stori to Suarez. Ko ne gre Benzemaju, Ramos postane drugi napadalec Reala. To je skrb vzbujajoče,” je Mijatović še dodal v pogovoru za Cadena SER.

Barcelona in Real s 36 točkami ostajata na vrhu La lige, Sevilla ima 31 točk, Getafe 30, Atletico Madrid 29, Real Sociedad 28, ..