Xavi: Govoril sem s predstavniki Barce, vendar…

La liga 12. Jan 20209:35 > 9:35
Barrington Coombs/Getty Images

Xavi Hernandez je priznal, da je govoril s predstavniki Barcelone, vendar ni žežl odkriti kakšna je bila tema pogovorov.

V preteklih dneh je bilo v medijih veliko govora o tem, da bi Xavi Hernandez lahko takoj zamenjal Ernesta Valverdeja na klopi Barcelone. Ponekod naj bi se celo že pojavile informacije, da je uprava kluba že poslala uradno ponudbo.

Povezano

Ne morem skriti tega, da sanjam o tem, da bi postal trener Barcelone. To sem povedal že večkrat in se ni spremenilo. Barcelona bo za vedno v mojem srcu, ampak osredotočen sem na Al-Sadd. Srečal sem se z Abidalom, ki je moj prijatelj. Spoštujem Barcelono in Valverdeja. Govorila sva, ampak sem osredotočen na delo tukaj. Želim spoštovati pogodbo,” je dejal Xavi.

Otrok Barcelone Xavi je bil del katalonskega kluba med leti 1999 in 2015, ko se je potem preselil v Al-Sadd, kjer je kasneje potem postal tudi trener.