Ronaldo v Valladolid pripeljal veliko okrepitev

La liga 27. Jan 202021:55 > 21:59
Alex Pantling/Getty Images

Občasni francoski reprezentant Hatem Ben Arfa bo po poročanju španskih medijev kariero nadaljeval v La Ligi.

Marc Mueller, Getty Images Sport

32-letni napadalec naj bi že opravil zdravniške preglede in bo v kratkem tudi uradno postal nov član Real Valladolida, katerega predsednik je legendarni Brazilec Ronaldo.

Ben Arfa je nazadnje igral za Rennes, zadnje pol leta pa bil brez kluba. V sezoni 2018/2019 je na 41 tekmah v vseh tekmovanjih dosegel devet golov.

Francoz je profesionalno kariero začel v Lyonu, nato pa igral še za Marseille, Newcastle, Hull City, Nico, PSG in Rennes.

Valladolid je trenutno 16. ekipa La Lige in ima na svojem računu 22 točk – pet točk naskoka pred cono izpada. Največja težava Valladolida je napad, saj je ekipa, ki ji predseduje Ronaldo, na 21 tekmah dosegla le 17 golov.