Granada do dramatične zmage v 96. minuti!

La liga 15. Feb 202023:58 > 16. Feb 2020 0:00
Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

Na zadnji tekmi sobotnega sporeda v španski La Ligi je Granada prišla do preobrata in zmage proti Valladolidu (2:1). Tri točke domačim je povsem ob zaključku tekme zagotovil Carlos Fernandez.

Vsi zadetki so bili doseženi v drugem polčasu. Prvega so navijači videli v 56. minuti, ko je po podaji Raula Garcie gol za goste dosegel Sergi Guardiola

Vodstvo gostov je trajalo do 81. minute potem pa je po podaji Darwina Machisa izenačil Antonio Puertas. V šesti minuti dodatka pa je za zmago domačih poskrbel Carlos Fernandez.

Granada je po zmagi nad Valladolidom na 9. mestu lestvice s 33 točkami. Pet več jih ima Villarreal, ki je na mestu, ki vodi v Ligo Evropa. Valladolid je na 15. mestu in s šestimi točkami prednosti pred Celto, ki 18. in v coni izpada.

V naslednjem krogu bo Granada gostovala pri Osasuni, Valladolid pa bo na pomembni tekmo za obstanek, doma gostil Espanyol.