Ramos ne greši, odkar je odšel Ronaldo

La liga 17. Feb 202010:22 > 10:24
Angel Martinez, Getty Images Sport

Kapetan madridskega Reala Sergio Ramos se je drugi teden zapored vpisal med strelce, toda njegova ekipa na Santiago Bernabeu ni uspela premagati Celte in zadržati tri točke prednosti pred Barcelono.

Sergio Ramos je vpisal zadetek številka 91 v dresu kraljevega kluba. Še posebej je zanimiv podatek, da kapetan Reala od odhoda Cristiana Ronalda v Juventus ni zgrešil niti enega strela iz bele točke.

Ramos je ob remiju proti Celti v polno iz najstrožje kazni meril v 65. minuti, kar je bil njegov 12. zadetek iz ravno toliko poizkusov, odkar je Portugalec zapustil Madrid in se preselil v klub iz Torina. Španski reprezentant je devetkrat v polno meril v La ligi, dvakrat v kraljevem pokalu in enkrat v španskem superpokalu.

Izkušeni branilec je nazadnje zgrešil iz najstrožje kazni leta 2018 ob porazu Reala proti Sevillii (2:3).

Madridčani po remiju s Celto ostajajo na vrhu La lige s točko prednosti pred Barcelono.