Madridski Atletico je potopil rumeno podmornico

La liga 23. Feb 202022:44 > 22:48
Angel Martinez/Getty Images

Atletico je prišel do pomembne zmage proti Villarealu. Gostje so povedli, toda Colchonerosi so zrežirali popoln preobrat.

Atletico Madrid je premagal Villareal z rezultatom 3:1. Tri točke so ostale na Wandi Metropolitano.

Rumena podmornica je povedla v 16. minuti prek Paca Alcacerja, ki je po vrnitvi v La ligo našel pravo formo. Bivši nogometaš Borussie Dortmund in Barcelone je dosegel tretji gol v letošnji sezoni La lige.

Atletico je izenačil v 40. minuti, ko je v polno meril Angel Correa. Popoln preobrat je varovancem Simeoneja uspel v 64. minuti, zadel je Koke. Med strelce se je v 74. minuti vpisal še najdražji nogometaš Atletica Joao Felix, ki je tako poskrbel za veliko veselje na tribunah. To je bil tretji prvenstveni zadetek Portugalca v letošnji sezoni.

Atletico je danes prejel osemnajsti zadetek v letošnji sezoni La lige. Boljšo obrambo ima samo Real Madrid, ki je prejel zadetek manj.