Raiola: V Real želim pripeljati samo vrhunske igralce

La liga 19. Mar 202010:17 > 10:17
Alexander Hassenstein/Getty Images

Nogometni agent Mino Raiola je dejal, da ima v načrtu doseči dogovor z madridskim Realom ter na Santiago Bernabeu pripeljati nekaj svojih najboljših klientov.

Nogometni mediji v Španiji in po svetu že dlje časa poročajo, da bi Paul Pogba lahko kmalu zapustil vrste Manchester Uniteda in kariero nadaljeval pri kraljevem klubu iz Madrida. Pogba ni edini klient nogometnega agenta Mina Raiole, za katerega se pri Realu zanimajo.

“Moj odnos s predstavniki Reala je zelo dober,” je dejal Raiola v pogovoru za Marco.

“Želim si, da bi v Real pripeljal samo odlične nogometaše in na temu mislim delati celo poletje. Bil bi ponosen, če bi moji nogometaši igrali za Real, ki je eden največjih klubov na svetu. Stalno sem v kontaktu z njihovim generalnim direktorjem Josejem Angelom Sanchezom, z njim bi se rad pogovoril o številnih temah,” je razkril Raiola.

Na vprašanje, kakšan je situacija Paula Pogbaja, pa je superagent odgovoril: “Paul gre čez težko obdobje, saj so v Angliji vsi zelo občutljivi. Zdaj je osredotočen na zaključek sezone. Želi pomagati Unitedu, da pride v Ligo prvakov. Ne vem, kaj se bo zgodilo z njegovim potencialnim prestopom. V tem trenutku razmišlja le o Unitedu.”

Kaj pa Erling Haaland? “On je pravi biser. Lepo je videti, da dobro igra in da se razvija iz tekme v tekmo. V Dortmundu bo toliko časa, kot bo potrebno. Nisem prepričan, da bo poleti menjal klub,” je dejal Raiola.