Roberto Carlos: Neymarja želim videti v Realu

La liga 27. Mar 202018:17 > 18:19
Getty Images/Philipp Schmidli

Legendarni Brazilec, nekdanji galaktik Roberto Carlos si svojega rojaka želi videti v dresu kraljevega kluba.

Neymar je leta 2017 iz Barcelone prestopil v PSG. Zdaj ga mediji že dalj časa selijo nazaj na Camp Nou, izključena ni niti možnost, da Brazilec okrepi Real Madrid.

Že pred leti sem si želel videti Neymarja v Realu, toda žal se moja želja ni uresničila. Veliki igralci morajo igrati za najboljše klube na svetu, Real pa je gotovo številka 1 na svetu. Želiš osvojiti Ligo prvakov? Pridi v Real,” pravi Roberto Carlos.

Z madridskim Realom je Roberto Carlos štirikrat osvojil La ligo in trikrat Ligo prvakov. Leta 2002 je z Brazilijo postal svetovni prvak. Za reprezentanco je zbral 125 nastopov in dosegel 11 zadetkov.