Nova tragedija: Umrl je Radomir Antić

La liga 6. Apr 202020:09 > 20:29
Clive Rose/Getty Images

Nogometni svet je pretresla še ena tragična vest. Umrl je legendarni trener Atletico Madrida Radomir Antić. Star je bil 71 let. Antić je umrl po kratkotrajni bolezni v eni od bolnišnic v Madridu.

Nova tragična novica danes. Po smrti Guardioline mame, je V 72. letu starosti umrl Radomir Antić. Gre za bivšega trenerja Barcelone, Real Madrida in Atletica. Novico so na socialni omrežjih kot prvi potrdili pri Atleticu, kjer je Srb pustil največji pečat:

Klub žaluje za Radomirjem Antićem. Bil je eden izmed najbolj legendarnih trenerjev našega kluba. Nikoli te ne bomo pozabili. Počivaj v miru,” so sporočili v taboru Atletica.

Radomir Antić je v svoji karieri igral za Partizan, Fenerbahče, Zaragozo in Luton Town.

Bil je legendarni trener, ki je največji pečat pustil v španski La ligi. Do danes je edini trener, ki je v svoji karieri vodil vse tri največje španske klube – Real Madrid, Atletico Madrid in Barcelono. Med leti 2008 in 2010 je vodil srbsko reprezentanco.

V sezoni 1995/96 je srbski strateg s colchonerosi osvojil dvojno krono – špansko La ligo in Kraljevi pokal.