Fonte: Ronaldo je v Madridu vrata pustil odprta

La liga 9. Apr 202023:06 > 23:06
Gatty Image/ Lars Baron

Povratek Cristiana Ronalda v madridski Real bi označili za eno od največji presenečenj, ko govorimo o prestopih, toda njegov reprezentančni soigralec Jose Fonte meni, da to ni nemogoče.

Povezano

Vem, da ima rad Madrid, to je zagotovo. Rad ima tudi sam klub, enega od največjih na svetu, če ne tudi največji,” je poudaril Jose Fonte v pogovoru za talkSPORT in nadaljeval: “Ronaldo ima v Španiji še veliko prijateljev in je vrata vedno pustil odprta. Ne bi bil presenečen, če bi se vrnil v Madrid.”

Cristiano Ronaldo je kraljevi klub zapustil leta 2018, ko je v zameno za 117 milijonov evrov odšel v Juventus, kjer je med najboljše plačanimi igralci. Izkušeni 35-letnik je za staro-damo odigral 75 tekem in dosegel 53 golov.

Italijanski mediji v zdnjem času špekulirajo, da bi bil Juventus pripravljen prodati svojega golgeterja, ki ima pogodbo podpisano do leta 2022, ter tako prihranil veliko denarja v krizi izzvane s strani epidemije koronavirusa. Torinčani naj bi bili Ronalda pripraljeni prodati za okoli 60 milijonov evrov, menda pa so povratku najboljšega strelca kluba vseh časov naklonjeni tudi v Madridu.