"Messi v Interju? Možnosti nima noben evropski klub"

La liga 10. Apr 202016:44 > 16:47
Getty images/ Gonzalo Arroyo Moreno

Nekdanji zvezdnik Milana in Barcelone, Brazilec Rivaldo je mnenja, da Lionel Messi Katalonce ne bo zapustil zaradi drugega evropskega kluba.

Getty Images/Stu Forster

Zanimanje za argentinskega reprezentanta je pred kratkim pokazal Inter iz Milana. Toda mnogi menijo, da ni realno, da bi se Messi preselil v Serie A.

“Nekdanji predsednik Interja Massimo Moratti je dejal, da bi Messi lahko prišel v klub, da bi nadaljeval osebno rivalstvo s Cristianom Ronaldom. Toda mislim, da ne bo zapustil Barcelone zaradi drugega evropskega kluba,” je dejal Rivaldo

Messi ima v pogodbi klavzulo, ki mu omogoča, da poleti zastonj zapusti Camp Nou toda nekdanji najboljši nogometaš na svetu Rivaldo meni, da bi se lahko preselil zgolj na drugo celino.

“Mislim, da ni razloga, da bi zapustil Španijo. Če pa se bo nekega dne odločil zapustiti klub pa bi Messi lahko odšel na Kitajsko ali pa v ZDA. Tudi če bi bil prestop v Inter zanj finančno ugoden ne verjamem, da bi bil dovolj zanimiv. Moj vtis je takšen, da gre zgolj za propagando in ne realno možnost.”

Rivaldo je tudi pohvalil Inter za vse kar so storili v zadnjih letih.

“Kupili so veliko odličnih igralcev a kar se mene tiče Messi ne bo zapustil Barcelone dokler bo na vrhunskem nivoju,” je dodal Rivaldo.