Bale: Liga MLS zanimiva za mnoge, bil bi zainteresiran

La liga 1. Maj 202020:40 > 20:40
Ross Kinnaird/Getty Images

Nogomet Real Madrida Gareth Bale je priznal, da bi bil zainteresiran, da svojo kariero nadaljuje čez lužo v ligi MLS.

O odhodu Valižana s Santiaga Bernabeu se govori že kar nekaj časa. Poleg klubov iz Kitajske in Anglije so se za usluge krilnega napadalca zanimala tudi v ZDA.

“Liga MLS se mi dopada. Mislim, da je liga karakterno napredovala v zadnjih nekaj letih. Standard je neprimerno višji, klubi so organizirani, stadioni pa vse boljši. Ko pridemo tja na priprave so tekme težke. Veliko igralce si sedaj želi v ZDA. Tudi jaz bi bil zainteresiran,” je priznal Gareth Bale, ki pod vodstvom Zinedine Zidana nima prave prihodnosti pri galaktikih.

Valižan je leta 2013 prišel iz Tottenhama za takrat rekordnih 100 milijonov evrov, v tem času je osvojil rekordne štiri naslove evropskih klubskih prvakov. Pogodbo z Realom pa ima podpisano do leta 2022.