Marca: Barca za Dembeleja želi 60 milijonov

La liga 13. Maj 202010:39 > 10:41
David Ramos/Getty Images

Čeprav ima šele 22 let je francoski napadalec Ousmane Dembele bolj kot ne zgrešen nakup Barcelone. Katalonci so leta 2017 zanj Dortmundu plačali 105 milijonov evrov, doslej pa ni navdušil niti malo, za nameček ima še velike težave s poškodbami.

Po pisanju španske Marce, so Katalonci pripravljeni prodati Ousmana Dembeleja za najmanj 60 milijonov evrov.

Eden glavnih razlogov za kaj so se odločili za prodajo je njegova astronomska plača. Vsaj glede na njegov doprinos ekipi je njegova plača absolutno prevelika. Ne samo, da ima ogromno težav s poškodbami, tudi, ko je zdrav in v ekipi, vsaj do sedaj še ni pokazal nič posebnega.

Njegov nakup je bil za Katalonc nedvomno polom, saj so Borussii iz Dortmunda zanj plačali neverjetnih 105 milijonov evrov.

Mladi Francoz je doslej na 74. odigranih tekmah dosegel 19 zadetkov. Dlje kot na igrišču pa se je doslej mudil na bolniški.

Glede na trenutne razmere se 60 milijonov zdi zelo zajeten kupček denarja, sploh za igralca, od katerega klub ne ve kaj lahko pričakuje.

Ob takšni ceni, bržčas klubov v vrsti ne bo prav veliko.