Real poslal ponudbo za Camavingo

La liga 5. Jun 202021:17 > 21:29
Lintao Zhang, Getty Images Sport

Madridski Real je Rennesu poslal punudbo za 17-letnega super talenta. Eduardo Camavinga je prispeval levji delež k temu, da je Rennes končal na 3. mestu v Ligue 1.

Real Madrid za Camavingo ponuja 50 milijonov evrov. Iz tabora Rennesa so pred kratkim sporočili, da 17-letnik ni naprodaj, toda številni francoski klubi se bodo zaradi pandemije koronavirusa in zaradi tega, ker prvenstvo ni bilo izpeljano, znašli v finančni zagati. Morda bodo Francozi prisluhnili ponudbi kraljevega kluba.

Rennes je francosko prvenstvo končal na 3. mestu, tako, da ga čakajo kvalifikacije za ligo prvakov. V njih se seveda želijo podati z najboljšim igralcem.

Camavinga pri Realu zagotovo ne bo imel tako vidne vloge. Vprašanje koliko igralnih minut si bi uspel izboriti ob Casemiru. Mnogi menijo, da bi zato z odhodom moral počakati.