Mijatović: Jović zaenkrat ni pokazal dovolj interesa

La liga 10. Jun 202010:35 > 10:57
Sport Klub Youtube

Legenda Real Madrida Predrag Mijatović se je v intervjuju za Marco razgovoril o Luki Joviću, ki v dresu kraljevega kluba ni uspel navdušiti.

Francois Nel/Getty Images

Všeč bi mi bilo, da bi bila situacija drugačna in da bi govorili o njegovih golih. Luka je mlad, po sijajni sezoni v Eintrachtu je dobil priložnost v Madridu, a je ni izkoristil. Pokazal ni nič posebnega, niti ni pokazal dovolj, da bi lahko rekli, če je igralec za tako velik klub, kot je Real Madrid. Zdi se, da Jović ni povsem osredotočen na to, da uspe v Realu,” je povedal Mijatović.

Naj vas spomnimo, da se je Luka Jović pred dvema mesecema znašel v nemilosti španskih medijev. V tem položaju se je znašel zaradi nespoštovanja karantene, ko je odpotoval v Srbijo na rojstni dan svojega dekleta. Nato je po premoru na prvi trening prišel poškodovan, kasneje pa se je izkazalo, da je poškodbo staknil na svojem dvorišču. Vrh vsega pa smo dočakali prejšnji teden, ko je doma organiziral zabavo ob žaru in nato fotografije zabave objavil na Instagramu. Novinarji so se jasno takoj ostro odzvali.