Prišlo jim je v navado: Nova zamenjava Barce in Juveta?

La liga 4. Jul 20208:30 > 8:32
Alex Caparros/Getty Images

Barcelona in Juventus sta na dobri poti, da se dogovorita za novo zamenjavo igralcev, po kateri bi Antoine Griezmann odšel v Torino, v Katalonijo pa bi se preselila Douglas Costa in Adrien Rabiot.

Samo nekaj dni po dogovoru obeh klubov o zamenjavi Arthurja in Miralema Pjanića, dobro obveščeni Sport poroča, da se Katalonci in stara dama dogovorjajo o novem sodelovanju.

Antoine Griezmann nikakor ne uspe upravičiti 120 milijonov evrov, kolikor je Barcelona zanj odštela Atleticu, v zadnjem času pa je celo ostal brez mesta v začetni enajsterici katalonskega ponosa. Na Nou Campu niso zadovoljeni z njegovim učinkom in iščejo način, kako bi se ga lahko znebili.

Na drugi strani niti Douglas Costa in Adrien Rabiot nista med udarnimi člani Juventusa. Brazilski krilni igralec in francoski vezist nista po okusu Maurizija Sarrija, zato v Torinu ne bi imeli nič proti njunem odhodu.

Rabiota so mediji pred časom, ko je nastopal đe za PSG. že povezovali z odhodom v Barcelono.