"Ne zanima nas, kaj se govori, Real ne nadzoruje VAR-a"

La liga 11. Jul 20208:45 > 8:45
Denis Doyle/Getty Images

Branilec madridskega Reala Rapahael Varane poudarja, da zgodbe o "sodniški pomoči" niti v najmanjši meri ne vplivajo na ekipo, ki je osredotočena na osvojitev naslova v La ligi.

Povezano

Kraljevi klub je v petek z 2:0 odpravil Alaves. Real je povedel že v 11. minuti, ko je bil iz najstrožje kazni natančen Karim Benzema. Končni rezultat je po podaji Francoza v 50. minuti postavil Marco Asensio.

Nova najstrožja kazen v korist Reala je hitro sprožila nove pomisleke okoli potrebe VAR sistema v Španiji.

To ne vpliva na nas. Takšne zgodbe nas ne zanimajo. Osredotočeni smo na tisto kar se dogaja na igrišču in zmage,” je po novi zmagi galaktikov dejal Raphael Varane: “Mi ne nadzorujemo VAR-a, temveč samo našo igro.”

Madridčani imajo tri kroge pred koncem prvenstva štiri točke naskoka pred Barcelono na drugem mestu. “Vemo, kaj je naš cilj, pred nami so še tri finalne tekme. Pomembno je, da smo zmagali na tej tekmi, prav tako pa je pomembno, da smo naš gol ohranili nedotaknjen. To nam daje dodatno samozavest,” je dodal Varane.