"Edina rešitev je, da Bale zapusti Real"

La liga 16. Jul 202013:20 > 13:22
Denis Doyle, Getty Images Sport

Obnašanje Garetha Balea na zadnjih tekmah je bilo zelo neprimerno. Valižan je z nekaterimi gestami na klopi jasno pokazal, da z glavo ni pri stvari. Legendarni Dimitar Berbatov je tako ocenil, da bi moral Bale po koncu sezone zapustiti Real.

Številni navijači madridskega Reala se zgražajo nad obnašanjem Balea na klopi, ki je na eni izmed tekem sredi igre delal, da spi, na naslednjem obračunu pa se je delal, da gleda skozi daljnogled.

Mnogi menijo, da je takšen odnos nedopusten, pa čeprav ima izkušeni krilni napadalec veliko razlogov za nezadovoljstvo.

“Ko sem videl kaj počne, nisem mogel verjeti. Oči si je prekril z masko in se delal, da spi. To je nedopustno,” je dodal Berbatov in dodal:

Obnašal se je neprofesionalno. Pokazal je, da ne spoštuje kluba, katerega član je. Kot igralca ga obožujem in verjamem, da mu je težko, ker ne igra, toda s temi dejanji je pretiraval. Ni dobro zanj, da ostane v Realu. Edina rešitev je, da si poišče nov klub,” meni nekdanji napadalec iz Bulgarije.

Trener Zinedine Zidane o Baleu ni želel govoriti.

39-letni Berbatov je v svoji karieri trikrat osvojil Premier ligo. Vsakič kot član Manchester Uniteda. Za Bulgarijo je zbral 78 nastopov in dosegel 48 zadetkov.