Florentino Perez: Ramos bo v Realu do konca življenja!

La liga 17. Jul 20209:15 > 9:19
REUTERS/Sergio Perez

Po osvojeni 34. zvezdici v La Ligi je bil izredno srečen tudi predsednik kluba Florentino Perez, ki se je dotaknil prihodnosti kapetana Sergia Ramosa. Vsi v madridskem velikanu si želijo, da bi Ramos še vrsto let nosil dres kraljevega kluba, kar zagotovo napoveduje podaljšanje pogodbe.

Ramos je sicer prejšnji mesec podaljšal pogodbo z Realom, ki pa je veljavna le do prihodnjega junija, saj pri madridskem velikanu igralcem, ki so starejši kot 30 let, ne ponujajo več dolgoročnih pogodb. Ramos bi sicer rad pogodbo podaljšal do leta 2023, kar bi pomenilo, da bi v Realu igral tudi pri 37 letih.

Ramos bo član našega kluba do konca življenja. Glede njega smo mirni in prepričani, da bo ostal. Sergio je neverjeten kapetan ekipe in je zaslužen za veliko ustvarjenih uspehov,” je po dvigu pokala za 34. španski naslov povedal Florentino Perez.

Izkušeni branilec Reala je bil ključen tudi v pokoronskem obdobju, saj je v “tretjem” delu sezone dosegel kar pet golov, trije pa so kraljevemu klubu na koncu tekme zagotovili poln izkupiček.