Iker Casillas se vrača v Real Madrid!

La liga 17. Jul 202019:23 > 19:25
Matthias Hangst/Getty Images

Španski mediji so danes postregli z informacijo, da se legendarni vratar Iker Casillas vrača v kraljevi klub iz Madrida, kjer bo opravljal funkcijo svetovalca Florentina Pereza.

V sredo je Iker Casillas s Portom proslavil naslov Primeire. Naslednji dan je državni naslov romal še v roke madridskega Reala in po tem dogodku so španski novinarji prišli do informacije, da naj bi legendarni španski vratar znova deloval v matičnem klubu.

Casillas naj bi postal svetovalec Florentina Pereza.

39-letnik je na začetku leta oznanil, da bo kandidiral za predsednika Španske nogometne zveze. Poznavalci so poudarjali, da bi imel lepo možnosti za zmago na volitvah, a se je nato zaradi pandemije koronavirusa zaradi preventivnih razlogov odločil, da odstopi od volilne tekme.

Casillas je za Real odigral 725 tekem. Leta 2015 je prestopil v Porto, kjer je branil do lanskega leta. Kariero je bil maja lani, zaradi srčnega infarkta, prisiljen končati.