Inter Miami bi imel Suareza

La liga 30. Jul 202012:08 > 12:11
Michael Regan/Getty Images

Klub Davida Beckhama bi rad Luisa Suareza zvabil v svoje vrste. Urugvajec ni zainteresiran, a kmalu se mu izteče pogodba, in če na Camp Nou pride Lautaro Martinez ...

Luis Suarez ima še eno leto veljavne pogodbe z Barcelono, a odhod drugam ni nemogoč Barcelona ima v letošnji sezoni za seboj turbolentno obdobje, menjave trenerja, koronavirus, slabi rezultati v končnici prvenstva, deljena mnenja v slačilnici, ob vsem tem pa kroži zgodba, da iz milanskega Interja prihaja Lautaro Martinez, ki bi prav lahko vskočil med enajsterico, v kolikor Inter pristane na ponudbo Barce.

Povezano

Urugvajec ima odkupno klavzulo v trenutni pogodbi z Barcelono, po kateri se lahko sodelovanje podaljša do leta 2022, če v naslednji sezoni Suarez odigra najmanj 60 odstotkov vse tekem.

Jasno je, da Luis ne želi zapustiti Camp Noua, a če pride Lautaro Martinez, bi urugvajski napadalec precej hitro lahko spakiral kovčke in se odpravil čez lužo.

Zanj se zanima klub Davida Beckhama Inter Miami. Kako resni so njihovi interesi pa bo pokazala višina ponudbe, če bo res prišla do katalonskega kluba.

Suarez je dosegel 196 golov na 281 tekmah za Blaugrano, odkar se je poleti 2014 preselil v Barcelono in Liverpoola.