Pellegrini že razmišlja o odhodu iz Betisa

La liga 31. Jul 20209:18 > 9:23
Printscreen

Čeprav je Manuel Pellegrini Real Betis prevzel pred dobrima dvema tednoma, so se v španski javnosti že pojavila namigovanja, da Čilenec razmišlja o slovesu.

66-letni strokovnjak naj bi prejel zares bogato ponudbo neimenovanega kitajskega kluba. Mediji poročajo, da naj bi šlo za Guangzhou R&F, ki ga je po lanski sezoni zapustil Dragan Stojković, trenutno pa ga vodi Giovanni van Bronckhorst, ki je sezono začel z dvema bolečima porazoma.

Betis se je v finišu sezone 2019/2020 vendarle rešil izpada v Segundo in sestavil resen projekt za bližnjo prihodnost. Vodilni možje bi radi klubu vrnili ugled, Pellegrini pa je bil osrednja figura vsega skupaj. Njegov odhod bi tako pomenil velik udarec za klubsko vodstvo.

Razplet zgodbe bo vsekakor znan že prihodnji teden, saj španski mediji zatrjujejo, da se Pellegrini s kitajskim klubom pogaja že več dni.