Bartomeu: Messi bo tudi pri Koemanu naš glavni igralec

La liga 18. Avg 202021:02 > 21:14
Alex Caparros, Getty Images Sport

Predsednik Barcelone Josep Bartomeu pomirja navijače blaugrane in zatrjuje, da bo Lionel Messi ostal v katalonski prestolnici.

Barca bo v kratkem uradno predstavila naslednika Quiqueja Setiena. To bo Nizozemec Ronald Koeman, ki bo ekipo gradil okrog Messija.

Pogovarjal sem se Koemanom, vodja naše ekipe ostaja Messi. Z Messijem imamo podpisano pogodbo do leta 2021, vsak dan pa sem v kontaktu z njim in njegovim očetom. Kar se tiče podaljšanja pogodbe, bomo naredili vse, kar bo potrebno.

Povezano

Odločil sem se, da bom tej generaciji zaupal tudi v prihodnji sezoni. Morda bi morali s prenovo ekipe začeti nekoliko prej, že lani. Nekateri igralci vedo, da zanje v našem klubu ni več prostora. O Koemanu vemo vse, poznamo njegovo filozofijo, njegovo obnašanje in njegove izkušnje. Bil je član Cruyffove ekipe. Zanj je prihod v Barcelono izpolnitev sanj,” je o novem trenerju povedal Bartomeu.